Szukamy osoby do naszego zespołu!

22 listopada 2022, wtorek

Zespół Odmiany się powiększa! Za nami trzy lata działalności. W nadchodzącym roku czeka nas jeszcze więcej pracy. Dlatego szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu i poprowadzi działania komunikacyjne Funduszu: rozwinie nasze kanały w mediach społecznościowych, zadba o szeroką widoczność Funduszu online i offline, w tym szczególnie o widoczność historii naszych Odmieniaczy.

Co to oznacza w praktyce?
 1. Oddamy w Twoje ręce nasze kanały w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn, z zadaniem ich codziennego prowadzenia i rozwijania w oparciu o nasze zasady komunikacji i plany publikacji.
 2. Poprosimy Cię o wsparcie w rozwoju naszej strony internetowej, w tym zadbanie o kwestie SEO i Google AdWords.
 3. Rozwój widoczności Funduszu offline. Niejeden marsz, piknik czy festiwal przed nami. Liczymy tutaj na Ciebie!
 4. Fundusz wspiera wiele wspaniałych osób i grup, które robią ważne rzeczy dla społeczności LGBT+ w różnych częściach Polski. Poprosimy Cię o współtworzenie opowieści o ich pracy w formie tekstów oraz materiałów foto i wideo (własnych lub zleconych).
 5. Nie byłoby Funduszu gdyby nie nasi darczyńcy i wspaniała społeczność zgromadzona wokół nas. O to, by wiedzieli, jaką zmianę z nami osiągają w pracy dla społeczności LGBT+ oraz co możemy im zaoferować zadbasz Ty!
Jakich umiejętności poszukujemy?
 1. Bardzo dobrej i bezbłędnej umiejętności pisania w języku polskim.
 2. Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w tym szczególnie doświadczenia w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych.
 3. Znajomości obsługi programów graficznych (najchętniej Canva PRO).
 4. Znajomości wyzwań, z którymi zmaga się społeczność LGBT+ w Polsce.
 5. Inicjatywy, samodzielności w podejmowaniu decyzji i reagowania na bieżące wydarzenia.
 6. Relacyjności – umiejętności nawiązywania i rozwijania dobrego i życzliwego kontaktu z osobami ze społeczności Funduszu, w tym szczególnie z osobami współpracującymi z Funduszem, Odmieniaczami, darczyńcami oraz osobami działającymi w innych organizacjach LGBT+.
 7. Gotowości do okazjonalnej pracy w weekendy w zamian za wolne w dni robocze. Nasza społeczność to w dużej mierze osoby pracujące zawodowo w tygodniu, a działające na rzecz osób LGBT+ w czasie wolnym od pracy, w tym w weekendy, w związku z tym towarzyszenie im będzie czasami wymagało pracy w weekend.
 8. Akceptacji dla wartości Funduszu, którymi są: zaufanie i bliskość, różnorodność, wspólnotowość, wsparcie, refleksyjność.
Dużym plusem będzie:
 1. Doświadczenie w pracy na rzecz osób LGBT+ lub innych grup mniejszościowych.
 2. Doświadczenie w prowadzeniu działań reklamowych i kampanijnych w mediach społecznościowych.
 3. Znajomość takich narzędzi jak: WordPress, Google Analytics, Google AdWords, GetResponse, Salesforce.
Co oferujemy?
 • Wynagrodzenie w kwocie 3500-5000 zł netto (zależnie od doświadczenia) za pracę w wymiarze pełnego etatu.
 • Umowa o pracę lub zlecenie – zależnie od Twojej decyzji – na czas określony (12 miesięcy) z możliwością przedłużenia. Przez pierwsze trzy miesiące zaprosimy Cię na okres próbny.
 • Własny budżet na działania komunikacyjne.
 • Sfinansowanie szkoleń, które będą ważne dla rozwoju Twoich umiejętności.
 • Pracę w zespole osób, które potrafią słuchać, szanują swoje zdanie. Osób, które dobrze identyfikują czynniki prowadzące do wypalenia aktywistycznego i potrafią im zaradzić.
 • Pracę z sensem i poczuciem sprawczości. Przekonasz się o tym bardzo szybko nawiązując relacje z naszymi Odmieniaczami i darczyńcami
 • WAŻNE: Praca w Warszawie (jedynie częściowo w charakterze zdalnym).
Jak się zgłosić?

Prześlij nam swoje zgłoszenie w formacie PDF na adres [email protected] do 13 grudnia (do końca dnia). W zgłoszeniu poprosimy Cię o załączenie CV i odpowiedzi na trzy pytania:

 1. Jakie jest Twoje dotychczasowe doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku? (Jeżeli możemy gdzieś zobaczyć efekty Twojej pracy to podaj koniecznie linki)
 2. Jakie widzisz wyzwania w budowaniu opowieści o osobach LGBT+ w Polsce?
 3. Dlaczego chcesz pracować z nami?

Odpowiedź na zgłoszenie nie powinna przekraczać trzech stron znormalizowanego maszynopisu. Na końcu powinno zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Z naszą Polityką Prywatności zapoznasz się tutaj.

Jak będziemy procedować?

 • do 13 grudnia (do końca dnia): czekamy na Twoje zgłoszenie
 • do 15 grudnia: wybrane osoby zapraszamy do wykonania zadania rekrutacyjnego
 • 16-18 grudnia: to czas na zadanie rekrutacyjne (w formule online)
 • 19-22 grudnia: spotykamy się online z wybranymi osobami
 • do 31 grudnia: podajemy ostateczną informację o wyniku rekrutacji

Fundusz dla Odmiany
ul. Nowogrodzka 7/9 lok. 35
00-513 Warszawa
[email protected]
+48 505 023 804

BNP Paribas
05 1600 1462 1825 6344 5000 0001
IBAN: PL05 1600 1462 1825 6344 5000 0001
BIC/SWIFT: PPABPLPK

NIP: 5213869167
REGON: 383677651
KRS: 0000791625

Fundusz dla Odmiany jest organizacją pozarządową działającą na podstawie Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. 2003 Nr 96 poz. 873) i Ustawy o fundacjach (Dz.U. 1984 nr 21 poz. 97). Działania Funduszu mają charakter non-profit.

KODOWANIE MICHAŁ SEPIOŁO | UX PIOTR SZYDŁOWSKI | ZDJĘCIA KLAUDYNA SCHUBERT | PROJEKT GRAFICZNY JOANNA BĘBENEK

© FUNDUSZ DLA ODMIANY 2024